Головна сторінка

Матеріал з New Ukrainians In Canada

Велика подяка Канаді та усім людям за підтримку українців, які змушені були покинути рідні домівки через війну. Мільйони матерів та дітей з України зараз шукають де жити. Тут зібрані посилки для того щоб зробити цій пошук хоч трохи легше.

Подібно Вікіпедії інформація на цьому сайті додається волонтерами. Кожний може редагувати та додавати. Ми прагнемо щоб уся інформація була правдива та корисна. Але всі хто користуються інформацією з цього сайту мусять додатково усе перепровірити.

Будь ласка приєднуйтесь та додавайте нову інформацію або надсилайте на support@ukrainca.com.


Канада

Загальна інформація про Канаду. Також дивиться розділ Життя де є посилання на інформацію про вартість та особливості життя у різних містах Канади.

Імміграція

Інформація про візу до Канади та групи з останніми оновленнями.

Допомога Українцям

  • Отримати допомогу - Інформація про тимчасове житло та соціальні послуги на перший час в Канаді. Також посилання на допомогу Українцям в інших країнах.
  • Як допомогти Українцям - Ця сторінка до тих хто має можливість допомогти українцям.

Життя

Інформація про те, як планувати та почати жити у Канаді. У кожній провінції є путівник для новачків. Тут ви можете знайти посилання на них. Деякі з них також мають інформацію про тимчасове житло та соціальні послуги на перші дні у Канаді.

Будь ласка, прочитайте ПОСІБНИК ДЛЯ НОВОПРИБУЛИХ ІММІГРАНТІВ У ОНТАРІО, навіть якщо ви не плануєте туди їхати. У ньому є багато інформації, що стосується інших місць у Канаді.

Робота

Як і де шукати роботу.

Освіта

Ця частина буде оновлена ​​найближчим часом. Тимчасово будь ласка, дивиться ПОСІБНИК ДЛЯ НОВОПРИБУЛИХ ІММІГРАНТІВ У ОНТАРІО. Там є багато інформації про освіту.

Медичне страхування

Кожна провінція має свої умови до медичного страхування.